Різдво у Львові

Різдво у Львові – це особливе таїнство. Львів чарівний в будь-яку пору року і при будь-якій погоді! Але в переддень Різдва львівська атмосфера абсолютно незабутня.

Якщо на Різдво ви хочете потрапити в справжню казку і відчути святковий дух справжніх українських традицій, поспішіть побувати в цей особливий день у Львові! П’ять переконливих причин, які ні за що не зможуть залишити вас байдужими до неймовірної краси і культурних багатств міста.

~ Різдвяний ярмарок

Щороку у Львові 6-7 січня проходить Різдвяний ярмарок, на якому можна придбати сувеніри, вироби трад
иційних ремесел, а також поласувати різдвяними смаколиками, найпопулярніші і найсмачніші з яких – традиційні різдвяні пампушки (у ці ж дні у Львові проходитиме Свято пампуха) .

~ Парад вертепів у Львові

Фестиваль вертепів у цьому році почнеться 8 січня. Від Ратуші святкова хода колядників та учасників вертепного дійства пройде вулицями старого міста до Опери, де продовжиться на сцені біля головної ялинки.

~ Атмосфера старовинного міста

Не тільки такі давно знайомі всім місця, як площа Ринок, вулички середмістя і гора Високий Замок, можуть приваблювати туристів. Львів таїть у собі набагато більше дивовижних куточків, в які туристи заглядають нечасто. Щоб щосили відчути чарівну атмосферу міста Лева, обов’язково потрібно зазирнути в колоритні львівські дворики, здійснити романтичну прогулянку на трамваї, вивчити львівські вивіски, флюгери і барельєфи.

~ Львівські кав’ярні

Кава у Львові найкраща! Львівські кав’ярні заслуговують окремої розповіді. У них збираються представники мистецтва, в них можна випити кави при свічках і просто насолодитися духом романтики. Відвідавши кав’ярні, ви зможете відпочити, розслабитися.

~ Легендарне пиво

Справжньою живою легендою є смачне львівське пиво. Пиво у Львові – це результат роботи сучасних технологій за старими рецептами пивоваріння, заклик до популяризації культури споживання пива та популяризації давньої культури міста в цілому. Не випадково саме львівське пиво в поєднанні зі старовинною архітектурою Львова здатне створити атмосферу свята і справжніх розваг.

І звісно не забудьте, що Різдво – час затишку та сімейної атмосфери котра панує у homehostels.

Веселих свят!

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *