Різдво на порозі… Що відбуватиметься у Львові вже від завтра?

Різдво на порозі… Що відбуватиметься у Львові вже від завтра?

– Встановлення Різдвяного Дідуха
Вже традиційно, в полудень 6 січня господар міста встановить біля собору Петра і Павла, на площі Яворського, знаменитого львівського Дідуха. Дідух – символ достатку і затишку родинних домівок, дух врожаю. Майже кожного року біля дідуха встановлювали ще й казан з кутею та пригощали містян та гостей.
Де: площа Яворського, 12:00

-“Різдво в Гаю”
Святкуйте Різдво у Львові за давніми дідівськими традиціями в Музеї архітектури і побуту. Тут уже вдруге відбудеться фестиваль “Різдво в Гаю”. Саме в “Шевченківському Гаю” ви відчуєте справжній, автентичний дух українського Різдва. Разом з вертепами та гуртом автентичної музики підете колядувати від хати до хати, долучитесь до різноманітних майстер-класів, плетіння дідуха, виготовлення свічок і забавитеся на славу!
Де: Музей народної архітектури та побуту “Шевченківський гай”

-Різдвяний ярмарок
Напередодні святвечора зробіть приємні закупи на Різдвяному ярмарку! Багато років поспіль Різдвяний ярмарок створює святковий настрій у місті і завойовує своїх прихильників. На ярмарку можна не лише придбати цікаві сувеніри, посмакувати львівськими пампухами і струдлями, покуштувати справжнього меду і вина, але й наповнитись атмосферою міста. Це епіцентр святкових гулянь і хорошого настрою.
Де: пр. Свободи, Площа Ринок

-Хода звіздарів та фестиваль вертепів
8 січня у Львові – справжній різдвяний фестиваль. Центральною частиною міста пройде хода звіздарів та фестиваль вертепів. На це дійство сходиться усе місто і милується барвистим народним святом. Всі дійові особи Вертепу викликають не лише радість, але ще й кожен може приєднатися до святкової ходи. Хода звіздарів – це надзвичайно яскраве видовище. Цей фестиваль відроджує традицію виготовлення великих (1,5 -2 м) Різдвяних звізд, які є головними символами Різдва.
Маршрут: пл. Ринок, вул. Шевська, вул. Театральна, вул. Лесі Українки, пр. Свободи (перед Львівською оперою).

Submit a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *